0

site yönetiminin kontrol etmesi gerekiyor böyle durumlarda.

0

abi keske site yonetimi bunlsra soru soramama getirse. beyin bedavayi sotede degil de bunlara uygulasa keske... boylece bunlara belli bir sayida cevap vermeden bunlarin soru soramamasi kalkmasin. en azindan site biraz olsun rahat eder. ama iste sorabilir diyor site yonetimi. sirf bunların yuzunden beyin bedavaya maruz kaliyoruz. resmen hak yeniliyor.

0

evet gerçekten soruları çoğaltıp çoğaltıp soruyorlar. bende bundan muzdaribim bu sayede cevaplayacak soru bulamıyorum. bence böyle insanlara bir kısıtlama getirilmeli çünkü bunlar yüzünden beyin bedava modu sürekli aktif oluyor.

0

kesinlikle katılıyorum bu ne ya? sanırım soruyu soran yazar cevap verecek kadar donanımlı değil ya da artık çok yoruldu az olsun bizim olsun düşüncesiyle iki üç hatta tek kelimelik cevapları olan sorular soruyor. maksat laf olsun torba dolsun der gibi. hayır biz aslanlar gibi cevap veririz de içimize sinmiyor. biraz daha özenli olsak daha iyi olacak gibi. teşekkürler.

0

evet bundan bendemuzdaribim o kadar kısa sorular soruyorlar ki bazıları gülünç şekilde kısa yani iki kelimelik bir şey. insanlar yazmak bile istemez öyle olunca. zaten yazmak kazandıran şeyde. soruyu da ona göre ayarlasalar dahaiyi olacak.

0

tartısma konusu falan acsak nasıl olur sohbet gıbı

0

evet aslında bu bizim için sıkıntı bir durum. çünkü tek cevaplı sorular pek bir yorum yaptırmadığı için, kazancımıza da bir etki sağlamıyor. bu yüzden daha çok yorum soruları sorulursa bizde cevabı yazıp ardından da yorum yapabiliriz. herkese kazanması için daha uygun bir yöntem. bence bu şekilde olursa. sonuç olarak tek cevaplı sorular herkesin bildiği sorular olduğu için, herkes aynı şeyi yazıp geçiyor. devamında yorum yapılacak bir şey sorulsa, hepimizin kazancı daha da artar bu şekilde.