0

domates, maydanoz ve soğan diye biliyorum ben

0

çoban salatası yapılışı.cok sevdiğim için çok sık yapıyorum. domates domatesini her zaman kırmızı ve etli seviyorum hem görüntü hemde lezzet açısından iyi oluyo.melzemeler. domates, yeşil biber, salatalık, kuru soğan, maydonoz tabi istediğiniz başka yeşillik varsa ekleyebilirsiniz. ana malzemeler bunlar. sos için zeytin yağı 2 3 yemek kaşığı kadar tuz bul biber birer tutam bir güzel karıştırıp servise hazır afiyeyt olsun

0

çoban salatası temelinde domates salatalık kuru soğan yeşil biber ile yapılan bir salatadır. özelliği bu malzemelerin küçük küçük doğranması ve az malzeme ile yapılmasından gelir. zeytinyağ ve limonlu sosla mis gibi olur.

0

domates soğan yeşil biber tuz yağ salatalık bu kadar günümüzde daha çok malzeme eklenerek çoğaltılmıştır.

0

çoban salatasınin içinde , domates,yeşil biber, salatalık,kuru soğan ve maydanoz ekleyip içine limon yağ ve tuz koyulup yenilir.

0

çoban salatası içerisinde domates, sivribiber, yeşil yada kuru soğan, salatalık ve maydanoz bulunur. sos olarakta tuz, limon suyu yada nar ekşisi, zeytinyağı kullanılır. yaz aylarında bolca tüketiriz. özellikle tarlada çalışan çiftçinin öğle yemeğidir. yufka ekmek içerisine dürülerek yenildiğinde harika olur.

0

çaban salatasının içinde:biber,soğan,domates ve salatalık bulunmaktadır.