0

ben ilk başladığı zamanlar hemen hemen her gün hiç kaçırmadan giriyordum ama şu an nadiren canım sıkıldıkça giriyorum. bir kere 0,59 kuruş kazanmıştım ondan beri hiç kazanamadım. yarışma güzel, keyif verici fakat çok zorlaşmaya başladı. bir de yeni formatlar çıkardıkça bence sıkıcı olmaya başladı. tek akşam olduğu zamanlarda gerçekten bir heyecan oluyordu yarışmak için ama şu an o heyecanı yaşayamıyorum maalesef.

0

hadinin biraz cılkı çıktı denebilir. ödül az her yarışmaya yaklaşık olarak üç yüz bin kişi giriyor. hesabımda 6,5 lira var. yirmi lira olunca silmeyi düşünüyorum. aslında güzel bir program ama az kazandırıyor. orayla vakit harcayana kadar burada yüz satır yazar bir lira kazanırım daha iyi. oranın kesin kazandırma olayı yok ama buranın var sonuçta. o yüzden bu sitede uğraşmak daha iyi geliyor artık sana

0

hadi yarışmasına birçok kez kızımla beraber katıldım ve ve bir çoğu zaman da son soru da kaybettik bir keresinde ben kazandım hadi yarışmasında 1 tl 90 kuruş ama hiç hesabıma yansımadı soruları çok zordu ve süresi çok azdı yeni bir aya yakın katıldım baktım hiç kazanç yoktur hadi uygulamasını kaldırdım.

0

bence soruları çok zor. ya tabi zor olmalı ama bu kadar da zor olmamalı. insanlar para kazanamıyor. bir de internetin ne kadar hızlı olursa olsun bazı yerlerde girilmiyor. telefonda gayet iyi çekiyor. para kazanan kişiler nadir sayıda zaten.

0

ben daha yeni yeni oynamaya başladım hadi oyununu. daha birşey kazanamadım. 12. soruda eleniyorum hep.

0

ben bir kere katılmaya çalıştım ama telefon kaldırmadı daha da girmedim burası diğer sitelerden daha iyi . çünkü burada da bilgi ogreniyorsun ve para kazaniyorsun. kazandığın miktar ise sana gerçekten veriliyor.

0

ben hadi yarismasini bir arkadas onerdi bende girdim ama birsey anlamadim cok sacma bir yarisma o yuzden sildim.ama benim icin en iyisi sorumani.

1

14 kasım 20.30 yarışmasında 1 kişi 20 bin para ödülünü kazandı. benim halen 3 tl. var :)

0

hiç kazanamadim. çok mu cahilim diye düşünüyorum.

0

hadiye hergün katılıyorum 1 aydır ama 1 gün bile kazanamadım olmuyor yani hep en sonra eleniyorsun

0

bir kaç kez oynadım uygulama veya android sistem aksaklıkları yüzünden kaldırdım, para kazanamadım

0

1 aydır yarışmalarına katılıyorum ve daha bir kazanç elde edemedim, hep 11. soru da eleniyorum.

1

bugün kazandım daha. toplam 4 yarısma 2.80 tl. dun akşam 5700 tl kazandi 7 kisi.

0

ben buradan başka bir site bilmiyorum katılmadım para da kazanmadım.

0

bir kaç kez katıldım fakat 1 krş bile kazanamadım uğraşmaya değmez.