1

insanlar her şeyi sorgunlar çünkü artık güvenmek çok zor olmuş insan en yakınına bile güvenmiyor onun için insanlar her şeyi soruyor ve onun hakkında herşeyi bilmek istiyor eğer hakkında herşeyi bilmesi birine yakın olduğun zaman etrafta sorup soruşturmadan öğreniyor yani insanlar meraktan değil sadece güvensizlikten her şeyi soruyor.

0

insanlar geleceklerini bilemedikleri ve göremedikleri için her adımda dikkatli olmak zorundadırlar. bu yüzden her şeyi sorgular ve emin olmak isterler. aslında sorgulamak iyidir insana hayatı öğretir bazen sorgulayarak yanlışın doğru doğrunun yanlış olduğunu anladığımız zamanlar olur.

0

insanların her şeyi sorgulamasında sebebi çünkü atacakları adamın nereye gideceğini ve nerede biteceğini iyi mi kötü mü iyi mi biteceğini hedeflemesi için yardımcı olması için her şeyi sorgulamaktadırlar. ben aslında o kişilerden tek değilim genelde tanıdığım kişiler her şeyi sorgularlar ve ilerde ne olup biteceğini tahmin evdekilerle etmektedirler ama ben bu kurala hiçbir şekilde uyanmam kendim hiçbir şeyi sorgulamadan karar vermeden direkt kafama ilk gelen hareketi yaparım tabii ki de bu hareket yapmam iyi bir durum değil ama huyumdur hiçbir şekilde vazgeçemem düşüncelerim bu şekildedir.

0

ben her şeyi sorgularım. benim için önemli olan insanların o harakeri neden yapmıs olduğu değil,hayatın bana ne demek istediğidir. her şeyin altında bir mana vardır. sorgulayarak beynimi geliştire bilirsin. merak ile sorgulama birleşince ortaya çok güzel şeyler çıkar.

0

bana göre bu bir güven problemi. güvenmediği şeyleri insan doğal olarak sorgular. zaten bana göre çoğu şeyi sorgulamamız gerekir. sorgulamadan olayın aslına inemeyiz ki. zaten bu yüzden insanız sorguladığımız için , düşündüğüm için :)