0

kim istemezsin zaten sorumani sitemiz gayet güzel bir site ama gelirleri biraz daha yüksek olsa bence daha güzel olur şuanda ortama 1 saate 1 türk lirası kadar para kazanıyorsunuz mesela bu 2 ye 3 e çıkabilir burada herkes emek harcıyor kolay bir şey gibi gözükse de her soruya farklı farklı cevaplar vermek insanı zorluyor

1

böyle bir sorunun sorulması bile çok komik, çünkü böyle bir sitede daha çok para kazanmak istemem diyenin çıkması imkansızdır. ben de daha daha çok para kazanmak isterim.

1

elbette bende isterim çünkü paraya gerçekten ihtiyacım var ve elimden geldiğince sitelerde bulunup para kazanmaya çalışıyorum.

0

burada hızlı para kazanmak isteniyorsa, seninde bildiğin gibi arkadaşım cevaplara olabildiğine uzun cevap yazmaktır. yani cevapları ne kadar uzatarak yazarsak, kazanacağımız paralarda o kadar çok artıyor. yani burada gerçekten uğraşıldığında güzel kazançlar elde edilebilir. ama işte şimdi şu son 2-2.5 aydır yatmayan ödemelerden dolayı bir güvenimiz sarsılmadı değil hani. ama tabi yine buralarda olacağım. son zamanlarda çalışmaya başlamıştım. çııkarıldım sonra. adamlar ben işe girdikten 2-3 ay sonra küçülmeye gittiler malesef. yine buraya kaldım yani anlayacağın. 25 tl oldukta ödeme talebinde bulunurum. ama işte bazen öyle bir sorular soruluyor ki tek cümlelik. iki cümlelik bir cevap verebiliyorsun anca.

0

öyle bir şey varsa ben de istiyorum çünkü bu site ödeme falan yapmıyor yapmadığı için de gerçekten paraya ihtiyacımız var yani ihtiyacımız olmasaydı zaten böyle şeylere katılmaz eğer böyle bir şey varsa kim istemez ki ben de isterim.:):)

0

daha fazla para kazanmanın yolu soruya soruyla alakalı uzun cevaplar vermek. bu şekilde daha fazla kazanç sağlanır.

0

evet bana da mesaj atar mısınız rica etsem :)

0

tabikide neden olmasın çünkü çok ihtiyacım var

0

evet cok istiyorum cunku cok ihtiyacim var