0

sağlık bir saç olması için saça zarar veren boya röfle açıçı ve şekillendiriçilerden uzak durmamız gerekir ama kimse bunları hayatından pek çıkarmıyor ve çıkaracak gibide değil çünkü her gecen günden daha iyi ve daha güzel saç renkleri ve yapım teknikleriyle hepimizi cezbediyor ve bir saç boyama işlemi yapıldı ı sonu gelmeyecekmiş gibi sürekli tekrarlıyoruz ve saçın doğal yapısını bozarak saçlarımız zarar veriyoruz saçımızsa zarar görünce mecburen kesmek zorunda kalıyoruz ve uzayan saçlarımızı kısaltmış oluyoruz kesmediğimizdede zarar gören saç kopuyor ve kısalık inceliyor bu daha kötü bir sonuç olduğu için zarar gören saç kesildiğinde daha sağlıklı canlı bir saç olabiliyor saçlarımızın nemli kalması gerekir çok kuru olmaması lazım her banyo sonrası saçımızı soğuk su ike son durulama yapıldığında saçta canlılık olur saçlarımızı tuzsuz şampuan ile yıkamalıyız çünkü şampuanlardakı tuz saçı iyi temizliyor ama tuz saçları kurutuyor kuruyan saçta çok çabuk zarar körür ve koparak dökülür her saç yıkana işlemlerinden sonra nemli iken saç bakım yağları kullanmalıdır saçlar ne d kadar bakımlı olursa o kadar çabuk uzar ve sağlıklı bir görüntü elde edilir

0

bu konuda söyleyebileceğim tek şey saçın bakımına çok özen göstermeli saça zararlı olan şeylerden uzak durmalı ve tabii ki de temizliğini düzgün bir şekilde yapmalıdır eğer bütün bunlara rağmen saçımız uzamıyorsa bunun sebebi de genetik haritamızda mi kaynaklanıyor olabilir bazı insanların saçını genetik olarak dökülür.

0

her gün güzelce yıkayın durulayın saç kremleri var onlardan kullanabilirsiniz

1

saçın hızlı uzaması için olabildiğince kimyasal boyalardan ve fön, düzlestirici gibi ürünlerden uzak durulmalıdır. e vitamini ampul kullanarak ve saçları biraz kestirerek saçın hızlı uzaması sağlanabilir.

0

bu sarin için kretain saç bakın serisinide kullanabilirsiniz. bakımlı ve güzel saçlara sahip olabilirsiniz .

0

sağlıklı ve uzun sac için bakim şart.zaten.vucuttaki en çok vitamin saca gidiyo saçlarınızın koparak dökülmemesi için, kepeğe karşı koymak için,koparak kırılarak dökülmemesi için sağlıklı bir şekilde uzaması için sarımsaklı şampuanlar tercih edebilirsiniz . ben kullandım çok memnun kaldık. sağlıklı ve uzun saçlar elde etme şansına sahipsiniz. tabiki yeme ve içmede önemli bunu etkileyen yiyecekleri araştırıp tüketebilirsiniz. sonuc alacağınızdan eminim .benim kardeşimde de bu surunu yaşadı ve bu şekilde güzel sonuçlar aldı. hemen bir seferde sonuç almayı beklemeyin. düzenli kullanım ve birazda sabır etmek lazım. sabrın sonu selamettir diyen boşa denemiş degilmi.