2

lütfen bu sitenin kuralını bozmayalım ve sorulara alakasız ve gereksiz uzun cevap vermeyelim?

bu siteye yeni başlayan üyeler lütfen soruyla alakalı cevaplar verin yani böyle yaparak bir kazanç elde etmiyorsunuz zaten elde ettiğiniz de haksız bir kazançtır sadece bir uyarı yoksa site tarafından hesabınız bantlanır?

4 cevap
0

ilk olarak sizin anket sorularınız değer üretmez ve şuan ürettiğiniz sorunuza kısa cevap vermeme gibi bir kural yok ve sorunuz hatalıdır.şuan istediğim gibi bir cevap yazma hakkına sahibim çünkü bir bilgi sorusu değil yorum sorusu yorum sorularında ister hayatından izleri yazarım ister örnekler ya da o soruda geçen kavramın anlamını yazabilirim.
eğer sorunuza uzun bir cevap yazılıyorsa bu bir yorum sorusudur.
sizin sorularınıza bakınca yaşınız büyük olduğundan bazı sorularınız anlayamıyorum ve cevaplamıyorum.
sorumani'de genelde bir kelimelik cevaplar isteniyor fakat burada geçerli harf yazma kuralı var.böyle bir kural varsa uzatmak insanların hakkıdır.ayrıca gereksiz derken siz soruda evde neler yaparsınız diyip size dışarıyı anlatmıyordur ya da çoğu ''altın soruları''nda bazı kişilerin 3-4 defa yorumunu yazdığını bazıların sonlara doğru saçmaladığını ve sadece ''mmmmmm'' gibi yorumlarla karşılaştım.işte bunlar haksız kazançtır ve moderatör tarafından da görülüyordur.
herkes sizin gibi normal girmiyor para sıkıntısı olup sabah akşam girenler ve kazancın sorudan çok cevap yazmada olduğunu biliyor çünkü o kadar soru yazdım pek artmadı ben de soruları cevaplamaya gittim.hatta sorduğum soruları cevaplayanlar da böyle dedi.
siz 10 soruyu kısa cevaplarsın biz 5 soruyu uzun cevaplarız fakat çok zaman verdiğim için bu soru adeti artabiliyor.
şuanda olduğu gibi ve sana haklısın diyip uzun yorumlar yazanlar gibi yazdım bundan sonra söz senin sorularına cevap yazmam saygılar.

0

bence çok haklı bir yere değinmişin arkadaşım yani bu sitenin belli kuralları var ve bu kurallara uyulması lazım alaksız alakasız uzun cevaplar yazacağına sadece olarak 5 veya 6 cümle yazsan daha mantıklı bencede gereksiz gereksiz saçma şeyler yazmak sitenin düzenini bozuyor

2

inşallah bu sorunu gerçekten dıkkate alırlar keşke öyle herkes tüm sorulara yönelik cevaplar verse ama ben de görüyorum arada saçma sapan makineyle yazılmış saçma sapan kelimeler o kadar çok ki içeriğine girip bakıyorum yeni katılmış üyeler mini yapıyor yoksa bilmiyorum bilinçsiz olan insanlar mı yapıyor gerçekten de bazen durup okuyorum insanlar ne yazmış diye bakıyorum saçma sapan ya ne diyim yani çok farklı farklı cümlelerden oluşmuş saçma saçma kelimeler yazılmış soruya yönelik hiçbir şey yok sadece yazmak için oraya yazmış yani inşallah gerçekten böyle insanlar kişiler burdan atılır inşallah herkes soruya yönelik cevaplar verir ve hani aldığınıda hakıyla kazansın herkes kazancını .... bilmediğiniz sorular varsa zatenaraştırıp bulup oradan bir şekilde yardım alıp cevaplarını oradan bulup yazabilirz sonuçta bu guzel bilgi sahibi olmak da ayrı güzel zaten burada sonuçta bilmediğimiz şeyleri araştırıp bunu bilmek gerçekten çok güzel bir fırsat burası insanın aklında kalıyor insanın araştırıp buldu gı cevaplar inşallah dediğin gibi burada soruya yönelik cevaplar verilir ve gerçekten güzel bir site haline gelir guzel vakıt getırır ve hakkıyla kazanırız ...

2

soru altına binlerce satır yazarak bu siteyi mahvetmeyin sorumani sitesinin kurallar bölümünü okuyarak öyle cevap verin çünkü ben sorularımın altında alakasız binlerce satır yazılan cevapları görmek istemiyorum ve ben bundan rahatsızım özellikle yeni başlayan üyeler birkaç tanesini şikayet ettim hesapları bantlandı bak sizi şikayet etmek istemiyorum isimde vermiyorum lütfen kendinizi düzeltin. eğer başka sorularımın altında yine böyle makine ile yazılmış binlerce satır görsem isim olarak soru açarım ve sorman sayfasına da şikayet ederim. çünkü biz burada gözlerimizi parmaklarımızı ve emeğimizi harcayarak kazanç elde ediyoruz siz de bize uysanız güzel bir şekilde beraber bu sitede vakit geçirebiliriz.