0

sitede altın sorular genellikle adminler tarafından sorulan sorulardır baktığımız zaman altın soruları her gün yeni ekleme yapılmıyor. ancak hafta da bana göre 10 15 sonra ekleniyor diyebilirim. yarışma olduğu sürece altın sorular cevaplanmıyor. yüzde beşlik soruların cevaplandığı için şu an kimse altın sorulara yönlenmiyor, ancak normal zamanda altın sorular daha kazançlı olduğu için genel olarak herkes altın sorulara yönleniyor diyebilirim.

0

sorumanide ki altın kazançlı soruların ne sıklıkla soruldu net bir şey değildir. genellikle birkaç gün ya da bir hafta arayla birkaç tane altın soruyor site ekibi oluşturuyor. bunun dışında üyelerin sormuş olduğu ve kaliteli gördükleri soruları da altın sarıya dönüştürebiliyorlar. şu ana kadar benim iki ya da üç sorum altın soru oldu zannediyorum. kısacası ne sıklıkta altın soru sorulduğu belli değildir.canları istediği zaman peşpeşe birkaç tane sorabiliyorlar.

0

sorumani'de altın soruları genellikle set ekibi sorar. ve her gün sormazlar, arada sırada sorarlar arada sırada site ekibi bizim sorduğu sorulardan da sorular seçip altın sorular yapar.

0

sorumanideki altın sorulari sorumani soruyor tabi bazı arkadaşların sorularida altın soruya dönüşüyor ama genellikle altın sorulari sorumani soruyor.