0

artık maalesef bu devirde herkese şüpheci davranmak zorundayız yani açıkçası ben genelde insanlara şüpheci davranıyroum kimin hangi niyette nasıl olduğu bilinmiyor maalesef o yüzden şüpheci yaklaşıyoruz o yüzden de artık kimseye kolay kolay güvenmem

0

eskiden daha çabuk güvenirdim ama şimdi korkarak yaklaşıyorum. derdimi paylaşmıyorum çünkü gerçekten insan artık güven duyamıyor.

0

ilk defa tanıdığın kişilere genel anlamda şüphe ile yaklaştığını söyleyebilirim. çünkü insanın içerisini hiç kimse bilemez ve hangi davranışlar sergileyeceğini göremiyoruz. genelde insanlar sıcakkanlı olmadığı için bu kadar samimiyet kuramıyoruz. bence çok iyi tanımadığınız kişilere aşırı samimiyet içerisinde davranmamamız gerektiğini bilmeniz gerekiyor.

0

ilk tanıştığım kişilere biraz şüpheyle yaklaşırım. eğer tanıyorsam şüpheyle yaklaşmam.her konuda herkese şüpheyle yaklaşmak doğru olmaz diye düşünüyorum. insanlara artık güven olmasa da yinede içlerinde iyi insanlar vardır.onun için arkadaşımızı iyi seçmeliyiz.çok değil az arkadaşın olsun ama dost diyebileceğin kişiler olsun

0

ben bu devirde kimseye güvenmediğim için evet şüphe kaparım. her insana sonuçları kimse benim babamın oğlu değil zaten bir laf vardır. bu devirde babam da ona bile güvenmeyeceksin diye ondan dolayı benim hiç kimseye güvenim yok. yani anlayacağın bence insanların da bunu anlaması lazım ben geçmişim de böyle bir ders aldığım için artık insanlara da şüphe duyuyorum. çünkü insanlar genellikle iki yüzlü olduğu için ne yapacağını edeceği belli olmuyor gerçek yüzlerini belli etmiyorlar. her zaman insana karşı şüpheli olacaksın ki en azından sonra üzülen sen olmayasın.

0

genelde şüpheyle yaklaşılmasinin doğru olduğunu düşünüyorum ama hiç öyle yaklaşamiyorum. ben herkesin iyi olduğunu düşünen biriyim . yani kötü de olsa elbet bi yerde kesin iyilik vardır içinde öyle düşünüyorum. o yüzden pek şüpheli bakmıyor ama doğru olanın şüpheyle yaklaşmak olduğunun da farkında bir insanım.