0

film izlemeyi seviyorum. komedi, aşk, romantik, aksiyon filmlerini izlemeyi tercih ediyorum.

0

film seyretmeyi severim. ergenlik yaşlarımda korku filmlerine bayılırdım. ama şimdi çok doydum korku filmlerine ve artık ergenlik dönemime göre daha çok etkileniyorum korku filmlerinden. şimdilerde romantik komedi, romantik dram, ya da sadece dram, macera ve gençlik türü film ve dizi izlemeyi seviyorum.

1

en son bir türk filmine gittim pazartesi günü ama onu yazmayacağım, çok sıradandı. çok reklamı olduğundan gitmek istemiştim. neyse o değil de.. green books ya da bizim ülkemizde yeşil rehber olarak vizyona giren filmi defalarca seyredebilirim. bu sene biliyorsunuz en iyi film oscar'ını aldı.
hayatımda bu kadar güzel bir film ve bana bu kadar seyrederken huzur ve keyif veren film olmadı. gitmeyenlere tavsiye edebilirim. 91 nci oscar töreninden 3 ödülle ayrılsa da, altın küre'den de ödülleri var diye biliyorum. süper ötesi bir film.

0

evet film seyretmeyi seviyorum özellikle arkadaşlarımla berabersem daha keyifli hale geliyor film seyretmek ancak tabi tek başıma da seyrederim zaman zaman. seyretmeyi severim. daha çok öğretici filmler dram aksiyon gibi filmler ilgimi çeker. özellikle aamir khanın filmleri çok öğretici ve güzel oluyor herkese izlemesini tavsiye ederim. ayrıca aklımda kalan filmler arasında edaretimin bedeli ve leon sevginin gücü vardır ço kaliteli ve güzel dizilerdir bunlar . birde dejavu diye bir dizi vardı oda aklımda kalmış güzel dizilerden biridir ve çok da keyiflidir

0

tabikide kim sevmez en cok komedi ama haykırmam lazım korku ama sıcmam lazım gerilim gerilmem ve aksiyon

0

en sevdiğim şeylerden diyebilirim. bir kitap okumak bir de film izlemek :) daha çok gerilim, korku filmlerini polisiye, cinayet türü filmleri seviyorum ben :)

1

film izlemeyi çok severim. ama televizyondan izlemeyi sevmiyorum. ruhum daralıyor. sinemalarda film izlemek tercihim. geniş salonlarda geniş perdelerde filmi izlemenin keyfini başka yerde kimse yaşatamaz. hangi tür derken genelde aksiyon türü filmler hoşuma gidiyor. yabancı filmler tercihim. türk filmlerinden gerçekten layık olana giderim. en son ata demirel ve demet akbağ'ın filmine gittim. hedefim sensin, komedi ve düşündürüp güldüren, sizi hayatın stresinden bir nebzede olsa uzaklaştıran, küfürsüz film.

0

normalde film izleyen birisi değilim. izlersem bir tane film izledim. gerçekten de film çok güzeldi filmin adı küçük adam ve izlemenizi tavsiye ederim izleyince gerçekten hem güleceksiniz, hem de televizyona kitle ne bilirsiniz. yani güzel bir film öneririm ama diğer türlü dizi izlemeyi daha çok tercih ediyorum.